Pon. – Pt.: 09:00 – 17:00
+48 732 941 946
zlotykluczsr@gmail.com

Usługi

NASZE USŁUGI

MEBLE NA WYMIAR

Projektowanie i produkcja mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymiarów klienta. Pozwala idealnie dopasować meble do przestrzeni, w której będą one użytkowane, co zwiększa ich funkcjonalność i estetykę. Meble są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia.

WIZUALIZACJA WNĘTRZ

Pozwala na zaprezentowanie różnych rozwiązań aranżacyjnych, uwzględnienie indywidualnych potrzeb oraz ocenę różnych opcji kolorystycznych czy też wyboru materiałów. Dzięki tej usłudze jest możliwość zobaczyć efekt końcowy przed faktycznym rozpoczęciem prac, co pozwala na ewentualne korekty i modyfikacje.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Kompleksowa realizacja wykończenia wnętrz. Nasza firma odpowiedzialna za wykończenie pod klucz zajmuje się całym procesem realizacji. Usługa pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, ponieważ klient nie musi już samodzielnie szukać różnych specjalistów i martwić się o koordynację prac.

REMONT POD KLUCZ

Kompleksowa modernizacja i remontowanie mieszkań, budynków czy też całych nieruchomości. Nasza firma zajmuje się całym procesem modernizacji i remontem, co pozwala na całkowite odnowienie pomieszczeń oraz zwiększenie ich funkcjonalności i estetyki bez konieczności zajmowania się poszczególnymi etapami remontu przez klienta.

KONSULTACJA I DOBÓR MATERIAŁÓW

Profesjonalne doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich materiałów budowlanych. Zajmujemy się analizą potrzeb i oczekiwań klienta, a także dostosowaniem materiałów do warunków klimatycznych, przeznaczenia mieszkania oraz budżetu. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie kosztów i czasu potrzebnego na realizację projektu.

Zadzwoń do nas!